Telefon: 7876 8672 – [email protected]

TILBUD – klik her!

Tilbud!

Derma Sun Stick SPF 50 – 18 ml

(23 kundeanmeldelser)

Den oprindelige pris var: kr. 70,00.Den aktuelle pris er: kr. 56,00.

Derma Sun Stick SPF 50 er en smart, vandfast solstift, som kan bruges både i ansigtet og på kroppen. Den giver høj beskyttelse mod solens skadelige UVA- og UVB-stråler og er ideel at anvende på udsatte steder som f.eks. læber, næse, ører, nakke og skuldre … læs mere her

Er Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml på lager?

Annonce
Køb Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml

Varenummer (SKU): 110048 Kategori:

Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml Varefakta

  • Navn: Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml
  • Pris: kr. 70.00
  • Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 399
  • Fragt: 29
  • Direkte link
  • Fortrydelsesret: 14 dage

Mange leder efter den billigste Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop

Køb Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml for kun kr. 70.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig. 

Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml

Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml er klar til dig her i shoppen. Du finder den i den populære kategori Sunscreen. Der kommer hele lovpligtige 14 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Langt de fleste i Norden køber deres Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml hos onlineshoppen NiceHair.dk, der har forstået at have de rigtige varer på hylden. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg er der helt sikkert noget for dig, og der er det oplagte valg produktet er på siden. Når der handles i webshop kan priserne være lavere- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.

Derma Sun Stick SPF 50 - 18 ml kun kr. 70.00

Det er faktisk hver gang, når du shopper rundt online, er der bedre fordele, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Loven siger, du har ret til at returnere dine varer indenfor 14 dage. når produkterne er købt online, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere end standard returretten og giver meget længere returtid. En stor fordel for dig som forbruger er, at webshops har deres priser online, som gør det let at sammenligne priser, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Og du kan endda gøre det når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. Den helt stort fordel ved købe produkterne online er at slippe for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.

23 anmeldelser af Derma Sun Stick SPF 50 – 18 ml

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Derma Sun Stick SPF 50 – 18 ml”