Telefon: 7876 8672 – [email protected]

TILBUD – klik her!

Tilbud!

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml

(22 kundeanmeldelser)

Den oprindelige pris var: kr. 219,00.Den aktuelle pris er: kr. 175,20.

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo er en genopbyggende og fugtgivende shampoo, som kan bruges til alle hårtyper. Denne shampoo er det perfekte valg til dig, som har et hår der har brug for at genfinde sine indre bindinger, blive repareret og genfugtet. Shampo … læs mere her

Er IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml på lager?

Annonce
Køb IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml

Varenummer (SKU): 110048 Kategori:

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml Varefakta

  • Navn: IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml
  • Pris: kr. 219.00
  • Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 399
  • Fragt: 29
  • Direkte link
  • Fortrydelsesret: 14 dage

Mange leder efter den billigste IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: gå til shop

Køb IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml for kun kr. 219.00 allerede i dag, så sendes den direkte hjem til dig. 

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml får stadig topkarakter blandt forbrugerne der har købt den i varegruppen Shampoo & Conditioner. Og hey - du får jo også lige lovpligtige 14 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af din vare. Mange er udmærket klar over, at man køber din IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml i den kendte webshop NiceHair.dk, der har forstået vigtigheden af at have de rigtige varer på hylden. Vi har håndplukket varerne og blandt dem er der helt sikkert noget for dig, og der er det oplagte valg produktet er på siden. Ved at købe dine varer i en webshop er varerne billigere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml kun kr. 219.00

Når du lader dig friste, og får købt nogle produkter online, begunstiges du af bedre rettigheder, som ikke er en selvfølge i fysiske butikker. Produkter der handles i en dansk shop, skal have 14 dages returret. efter du har foretaget dit køb på nettet, og nogle webshops har valgt at give mere det er slet ikke ualmindeligt, at få 30, 60 eller 90 dages returret i dag. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, som gør det let at sammenligne priser, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan faktisk sammenligne priser direkte på din mobiltelefon i bussen eller toget. Når du handler online er du også fri for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. Det med at stå i kø i en butik er efterhånden ret gammeldags, når du køber online køen er der slet ikke, når du handler online, så spilder du ikke din tid på at vente på fru Hansen, der lige skal spørge om, hvad hver enkelt ting koster.

22 anmeldelser af IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “IdHAIR Niophlex Rebond Shampoo 300 ml”